Honza, Filip, Jony, Maty, Jáchym, Matěj, Peťa

GÓLY:

Honza 3x, Matěj 1 ×, Filip 1x, Maty 1x, Peťa 1 ×, Jony 1 ×.

HODNOCENÍ:

Dnes jsme zajížděli na horkou půdu do Juřinky. Na fotce vidíte kolik nás dnes bylo – 7 STATEČNÝCH. První poločas se nesl v duchu obědového relaxu. Jak jsem se od některých hráčů později dozvěděl, tak svíčková s knedlama není vhodná před utkáním! Rodiče, apeluji i na Vás! No kdyby si kluci dali ještě pivko po obědě, tak asi usnou za hry ;-). Už tak měli problémy s pohybem. Vše je patrno z přiloženého videa.

Teď už vážně. V prvním poločase jsme jednoznačně propadli, ač jsme vstřelili první branku my. Do druhého poločasu Radim udělal skvělou rošádu mezi Honzou (branář v 1. poločase) a Matějem (hráč v 1. poločase a autor prvního gólu) a prohodil je. Obraz hry se diametrálně lišil. Na hřišti bylo jediné mužstvo a to z Jarcové. V individuálních dovednostech 1:1, výběru místa, střelby, hry tělem a v kombinaci, v tom všem jsme Juřinku převyšovali. Postupně jsme snižovali náskok, až najednou po závěrečném hvizdu svítilo na skóre stav 5:9 z pohledu Juřinky. V kabině jsme si s chutí nám vlastní zazpívali „Jarčovjáci jedou na bránu, … 1, 2, 3, … góóóóóóóóóóóóól“ a hra z 1. poločasu byla rázem vytlačena pozitivní energií, která v tu chvíli ovládla celou kabinu. Cestou zpět jsme se odměnili velkou porcí jahodovo/vanilkové zmrzliny. Takže kluci teď sprcha a odpočinek.

O nominaci do mladších žáků si dnes řekli Honza s Matějem. Tak zítra v plné polní na hřišti.

Jedinou černou kaňkou byla malá podpora našich fanoušků z řad rodičů. Tak příště a lépe, vždyť ve středu 13. září hrajeme doma v 17:00 hodin předehrávané mistrovské utkání proti favoritům z Kateřinic. Povzbuzování patřilo, patří a bude patřit vždy k povolenému dopingu!

V pondělí začínáme již v 16:30 hodin! Sraz 16:15 v kabině.