Po vyhraném domácím zápase proti Halenkovu jsme zavítali na horkou půdu do Juřinky, ale problémy v podobě rozsáhlé marodky nastaly už před zápasem a museli jsme celý zápas odehrát jen se základní jedenáctkou. Úvod zápasu se hrál ve velkém tempu a domácí jsme dostali pod velký tlak. Bohužel jsme velké šance neproměnili a těžiště hry se přesunulo na střed hřiště. Celý zbytek poločasu byl ve znamení nepřesností a řadou osobních chyb ze kterých Juřinka vytěžila maximum a vstřelila v 18. minutě první gól. Druhý poločas byl z naší strany o poznání lepší. Hráči začali, i přes úbytek sil bojovat a prakticky celý poločas soupeřovi nic nedovolili. Bojovná hra se nakonec vyplatila a po výborném pressingu Lukáše Kořístky vstřelil v 72. minutě gól Kryštof Kubját. Vyrovnaný výsledek však nevydržel dlouhou dobu a soupeř opět využil naší nekoncentrace v obraně a vstřelil v 81. minutě vítězný gól.

Chtěl bych poděkovat našim jedenácti hráčům za skvělou bojovnost a předvedenou hru.

TM TM TD