JARCOVÁ : HUTISKO-SOLANEC 0:2 (0:1)

Sestava Jarcové: Ptáček Kryštof, Červenka Marian, Krchňák Vojtěch, Kalčák Václav, Drábek Tomáš, Drábek Jan, Hoffman Tomáš, Hoffman Zdeněk, Veselý Václav, Jašíček Ondřej, Klein Petr.

Několik posledních zápasů se našemu týmu moc nevydařilo, a tak jsme chtěli ukázat, že umíme vítězit. Začátek zápasu ukázal zlepšení naší hry, rychlé akce po křídlech v podání Vaška Veselého a Vojty Krchňáka “smrděly” gólem, ale nezadařilo se. A jak všichni víme, nedáš, dostaneš. Špatné postavení našich stoperů, spolu s nedůsledností při bránění, přineslo rychlý brejk hostů a jejich vedení 0:1. Pořád jsme měli více ze hry, chyběla finální přihrávka a zakončení. Druhá půle se nesla ve znamení té první. Domácí se snažili o vyrovnání, hosté hrozili z brejků. A když jsme nevyužili ani tutové šance, přišel trest v podobě úniku hostujícího útočníka po křídle, centr a dorážka do prázdné branky, 0:2. V závěru naše družstvo již nenašlo dostatek morálních sil na zvrat zápasu. Prohra zamrzela, zvláště když jsme měli na vítězství. Nevadí, jdeme dál.

Našim fanouškům díky!

Tomáš a Tomáš