Memorial Karla Sikory jr. v Podlesí ve znamení velkého úspěchu mladší přípravky

turnaj

Datum utkání: 22.06.2024 - 00:00
Odehraný čas: 9:00 - 14:00
Sestava: Peťa Hruška, Jarda Kocur, Rosťa Kocur, Pája Hurtík, Alex Černý, Štěpánek Mazal, Max Šmíd a Maty Krus
Góly: všichni

V sobotu jsme se zúčastnili turnaje mladších přípravek na počest Karla Sikory jr. – memorial, kde se nás sešlo 8 družstev mladších přípravek z Podlesí – dva týmy, Choryně, Valmezu, Hrachovce, Valašské Polanky a Poličné. Naši kluci začali s těžkým soupeřem, který nás vyprášil 3:0, ale pak už se nám začalo dařit 🙂 nakonec jsme získali tři vítězství, dvě remízy a dvě prohry, jen o bod nám uteklo celkové třetí místo a to proto, že nám obávaná Valašská Polanka dala gól pouze z penalty a utkání dopadlo remízou. Kluci byli po obědové pauze jak vyměnění a byla radost se na ně dívat, byly to opravdu vybojované krásné zápasy. Konečné 4. místo bylo pro nás velkým úspěchem a ještě k tomu nám přidalo radost ocenění v kategorii nejlepší hráč turnaje, kterou získal náš Pája Hurtík.  Celkově ale byli všichni hráči skvělí, Peťa Hruška jak v obraně, tak v útoku a bráně, prostě multifunkční, Štěpánek v útoku i v bráně, za což si zaslouží velký obdiv, Jarda Kocur a Alex jsou úplní profíci, Rosťa v bráně a v útoku předvedl také krásný výkon a Maty s jeho skvělou obranou, kdy se nebojí si dojít až k bráně a dát gól a spolu s Maxem, který také dělá veliké pokroky,  a dalšími budou v příští sezóně velmi silnou základnou mladší přípravky. Přes počáteční nepřízeň počasí se nakonec počasí krásně vybralo a stejně tak dopadl  i turnaj a my jsme si to všichni skvěle užili.

Děkuji touto cestou za pomoc a podporu za celou sezónu rodičům, TJ Sokol Jarcová a dětem. Protože na trenérské pozici v mladší přípravce tímto končím, děkuji ještě jednou za krásné a nezapomenutelné zážitky s mojí mladší přípravkou 🙂

Trenérka: Eva