Miniturnaj v Jarcové opět ve velmi hojném počtu našich malých hráčů

Jarcová/turnaj

Datum utkání: 13.05.2023 - 10:00
Odehraný čas: 10:00-12:00
Sestava: Tonda a Vašek Cabákovi, Tomáš a Lukáš Oprchalovi, Kocuři, Jindra, Filipové oba, Olívka, Tadeáš, Rosťa Bača, Vašek Sušil
Góly: všichni

V sobotu dopoledne jsme v rámci turnaje mladších přípravek přivítali týmy z Hrachovce, Juřinky a Valašských Příkazů. Tým Jarcové složil dvě družstva rozdělené podle věku. Starší kluci U9 odehráli velmi pěkné zápasy a především zápas s Hrachovcem byl vyrovnaný a plný slušných akcí a gólů.  Mladší tým U8 se rval a potěšil trenéry výhrou nad Juřinkou a vyrovnaným výkonem s Valašskými Příkazy. Veliká pochvala patří celému týmu, ale vyzdvihneme výkon střelce 5ti gólů, šestiletého Tondy Cabáka, který se nebál a bojoval i proti soupeřům o hlavu a půl větším. Závěrem si naše mužstva zahrály proti sobě a završila tak velmi pěkné fotbalové dopoledne. Moc nás potěšila vysoká účast mladých fotbalistů. Věříme, že to tak bude pokračovat.

Trenéři:

Rosťa, Honza a Eva