MISTROSKÉ UTKÁNÍ PROTI TÝMU KELČE

Jarcová/Poličná - Kelč 9:3

Odehraný čas: 2 x 25 minut
Sestava: Dominik, Mája, Niki, Honza, Vašek, Víťa, Kuba, Kamila, Tomáš
Góly: Niki 1, Mája 3, Vašek 2, Víťa 1, Kuba1, Vlastní.

Naši mladí svěřenci šli do utkání s touhou prodloužit sérii vyhraných zápasů. Výhra se nerodila lehce. Soupeř organizovaně bránil a když se nám podařilo dostat se do šance, tak soupeře skvělými zákroky podržel brankář. Postupem času jsme přebrali taktovku hry a začali jsme se prosazovat i střelecky.

Po změně stran se hrál nadále pohledný a bojovný fotbal. Naši hráči přidali na důrazu a začali se víc dostávat do brankových příležitosti. Hosté se nevzdávali a pořád chtěli hrát fotbal, což v nás zanechalo dobrý dojem. My jsme ovšem kontrolovali hru a zaslouženě jsme vyhráli. Je potřeba připomenout, že čím dál více herních příležitostí dostávají i hráči, kteří přišli z ml. přípravky a postupně se seznamují s rychlejším a důraznějším fotbalem. Musíme pochválit celé mužstvo, jak se prezentuje, a s jakou pokorou přistupuje k zápasům. Myslíme si, že pokud v jarčovském týmu přetrvá pokora a vydrží plné tréningové nasazení, tak se i nadále můžeme těšit na skvělé herní výkony.
Tréňa: Broňa Blinka
Vedoucí mužstva: Pavel Krčmář