Mladší přípravka – A JEDEME DÁL !!!!

ODEHRÁNO:
13. května 2018, 9:30 hod

ČAS:
6 x 15 min

SESTAVA:
Kryštof, Marek, Filip B., Filip Š., Vojta, Martin, Tomáš, Lukáš, Rozárka, Sylvestr, Luky Kubját., Terezka, Luky-Skypi,

HODNOCENÍ:
TJ Sokol Jarcová – FC Vsetín 7:0
Neděle opět vyšla a my se mohli těšit na domácí turnaj. Účast byla takřka 100% a všichni se chtěli doma před rodiči, prarodiči ukázat. Patrika v bráně nahradil Marek a počínal si velmi zkušeně a sebevědomě – je to prostě univerzáloní hráč. Vsetín byl vždy těžký a zkušený soupeř a tak první gól v podání Filipa Bumbaly v jejich síti jsme si všichni náležitě užívali. Když se jejich síť nepřestala vlnit ani v druhé půli, bylo jasné, že vsetínský skalp bude náš.
GÓLY:
Filip Š. 1x, Filip B. 2×, Martin 1x, Vojta 1×, Kryštof 1×, Terezka 1×.

TJ Sokol Jarcová – Val. Meziříčí 6:3
Soupeř z Val. Mezu. nám měl z předminulého týdne co oplácet a na to jsme naše hráče důrazně upozornili. První půle byla vyrovnaná, ale v té druhé se naši našli a vše běželo jak po másle. I druhý duel skončil našim vítězstvím.
GÓLY:
Filip B. 3×, Vojta 1×, Kryštof 1×.

TJ Sokol Jarcová – Liptál 6:1

Liptál má v této sezóně málo dětí. Bylo vidět, že se teprve rozkoukávají a dávají dohromady. Za jejich snahu a přístup určitě píšeme velkou jedničku. Talent určitě mají a dokázali nám ho při závěrečných penaltách – umisťovali míče pěkně k tyči. Zde musím vyzdvihnout naši Rozárku, která nekompromisně zavěsila k tyči a radost celé fandící rodiny byla napopsatelná – gratulujeme.

GÓLY:
Filip B. 3×, Martin 1x, Kryštof 1×, Terezka 1×.

Velikou pochvalu zaslouží naše třetí čtyřky ve složení Sylvestr, Lukáš Kozák, Skypi a Lukáš Kubját. Suveréně nejmladší squdra, která se vrhala po balónu, jak vosa po medu a běhala jak kamzíci. Za nasazení a přístup k zápasům bychom chtěli poděkovat všem hráčům a také rodičům, že vytvářejí klukům skvělé podmínky.

Broňa, Ivo, Pavel