MLADŠÍ ŽÁCI PŘEBORNÍKY OKRESU – AKTUALIZACE

ČAS:
7 × 18 minut

SESTAVA:
Mates, Vojta, Mira, Kuba, Martin, Marek, Vašek, Milan, Tobi, Kuba Hady, Kuba Veselý, Terka.

FC Dolní Bečva – Tj Sokol Jarcová 0:3

GÓLY:
2 × Martin, 1 × Kuba Hady.

TJ Sokol Valašská Bystřice/TJ Vidče – Tj Sokol Jarcová 0:1

1 × Marek.

TJ Sokol Valašská Polanka – Tj Sokol Jarcová 1:0

TJ Horní Lideč/FC Valašské Příkazy – Tj Sokol Jarcová 0:2

GÓLY:
1 × Martin, , 1 × Kuba Hady.

TJ Sokol Kateřinice/TJ Sokol Ratiboř – Tj Sokol Jarcová 0:1

1 × Martin.

FC Vsetín – Tj Sokol Jarcová 0:2

1 × Martin, 1 × Marek.

SK Zašová 1926 – Jarcova 0:0

HODNOCENÍ:
Dneska jsme zajížděli na turnaj o Přeborníka okresu do Kateřinic. Od začátku jsme věděli, že nás čekají nelehká utkání. Ze všemi soupeři jsme letos minimálně jednou změřili síly, a věděli jsme co od koho máme čekat. Teď už k samotnému turnaji. Mé hodnoceni bude pozitivní. Ke každému utkání šli kluci naplno a s pokorou. Všechny zápasy jsme odmakali naplno a zaslouženě jsme turnaj vyhráli. To co dneska předvedli naši diváci fantazie. Každý zápas nás neustále hnali ku předu. Bez vás by jsme tohle nedokázali. Obrovský díky všem, moc si toho vážím.
Když jsem nastupoval v únoru, do pozice Trenéra mladších žáků vůbec sem nevěděl co mně čeká, jak na mně budete reagovat. Postupem času trénink od tréninku jsme k sobě nacházeli cestu, a navzájem se respektovali. Je mi velikou ctí, že jsem poznal takovou partu skvělých fotbalistů a kamarádů. Dnes jsem přesvědčen o tom, že pokud budeme spolu dál pracovat a vzájemně si pomáhat můžeme dosáhnout další skvělé výsledky. Bylo mi potěšením prožít s Vámi celou jarní sezónu.
Díky moc.