ZIMNÍ LIGA MLÁDEŽE ZAŠOVÁ – 1. ČÁST

20.01.2019

ODEHRÁNO:
19. ledna 2019, 08:00 hodin.

ČAS:
4 × 18 minut.

SESTAVA:
Vozák David, Dufka Mirek, Zavadil Radim, Vozák Patrik, Bačák Petr, Pupík Tobiáš

GÓLY:
2 × Honza, 1 × Martin, 1 × PaťaV, 1 × Tomáš.

HODNOCENÍ:
Dnes jsme se zúčastnili první části ligy mladších žáků. Měl jsem z toho trošku obavy, zda tam vůbec pojedeme, protože se mi kádr bořil, jak dům z karet (HODNĚ OMLUVENEK!!!!!!!!) a zda nebudu muset požádat o pomoc borce ze starší přípravky. Nakonec jsem to zkusil a jel jsem tam z borci kteří se přihlásili. Ukázalo se, že to šlo, kluci bojovali a dali do toho všechny síly, které měli a hlavně hráli tím naším Jarcovským srdcem, semkli se a bojovali jeden za druhého. Tímto bych je chtěl pochválit a pogratulovat, že jsme zatím bez prohry po 1 půlce, ale samozřejmě nesmíme usnout na vavřínech a bojovat dál ať se dostaneme až do finále kde chceme být. Druhé kolo nás čeká 2. února 2019 opět v Zašové.

Tj SOKOL JARCOVÁ – TJ VALAŠSKÁ BYSTŘÍCE 2:1 (BAČÁK-2)

Tj SOKOL JARCOVÁ – TJ VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ 4:1 (VOZÁK PATRIK-3, ZAVADIL)

Tj SOKOL JARCOVÁ – TJ JUŘINKA 1:0 (ZAVADIL)

Tj SOKOL JARCOVÁ – SK HRACHOVEC 9:0 (ZAVADIL-4,VOZÁK PATRIK-3, PUPÍK, BAČÁK)