HALOVÝ TURNAJ V ROŽNOVĚ – MP „A“ (2. DÍL)

21.01.2019

ODEHRÁNO:
19. ledna 2019, 8:00 hodin.

ČAS:
5 × 15 minut.

SESTAVA:
Honza, Vašek, Kuba, Miki, Mája, Danek, Filip, Víťa, Tomáš a Martin

GÓLY:
Martin 4, Filip 1, Kuba 1, Mája 1.

HODNOCENÍ:
Turnaj se hrál ve dvou skupinách po pěti týmech. V naší skupině jsme hráli s týmy Hrachovce, Vidče, Hutisko Solanec, Valašské Meziříčí A.

V prvním zápase s týmem Hrachovce jsme měli velkou herní převahu. Většinu zápasu jsme kontrolovali hru. Bohužel z mnoha vyložených šancí jsme nevstřelili gól, a tak jsme byli v závěru zápasu potrestáni výherním gólem z ojedinělé šance soupeře. Tato prohra měla rozhodující dopad na výsledek turnaje.

Druhý a třetí zápas jsme celou dobu kontrolovali a zaslouženě jsme vyhráli s Vidče 2:0 a s Hutiskem 4:0.

V posledním čtvrtém zápasu základní skupiny jsme hráli proti favoritovi turnaje mužstvu ValMezu A. Zápas byl vyrovnaný a až v závěru soupeř rozhodl o výhře 3:1. Jako jediný tým z celého turnaje jsme vstřelili ValMezu gól, a také jsme jako jediní dostali méně než 5 gólů.

V posledním zápasu o 5-6 místo jsme prohráli s mužstvem Valašské Bystřice 0:1. Průběh tohoto zápasu prakticky kopíroval první zápas, kdy jsme celou dobu tlačili, ale nebyli jsme schopni z mnoha šancí vstřelit vítězný gól.

Herní výkony mužstva rostou. Doufáme, že zimní přípravu úspěšně prodáme na jarní části sezóny.

Broňa a Pavel