TURNAJ V PÚCHOVĚ

30.01.2019

ODEHRÁNO:
27. ledna 2019, 13:15 hodin.

ČAS:
5 × 15 minut.

SESTAVA:
Dejv, Mirek, Patrik Č., Kuba, Patrik V., Radim, Petr, Jony, Jirka, Milan.

HODNOCENÍ:
Dnes jsme se zúčastnili turnaje v Púchově na Slovensku. Byl jsem plný očekávání, protože jsem neznal soupeře a ani areál, ve kterém se hrálo. Byl jsem mile překvapen, areál fakt bomba, kluci si ho pochvalovali i mne uchvátil. Kvalitativně byl turnaj na špičkové úrovni. Jak jsem viděl rozlosování,tak jsem si říkal, že dostaneme od každého týmu výprask a pojedeme z ostudou domů. Ale kluci mne mile překvapili s každým soupeřem hráli vyrovnanou hru, jen s domácím Púchovem nás od potupného výsledku zachránil náš malý brankář Dejv. Sice jsme se umístili na předposledním místě, ale já jsem na výkon svého týmu hrdý a moc borcům děkuji za to jak se snažili. Závěrem bych rád poděkoval rodičům co s námi jeli a fandili nám.

TJ SOKOL JARCOVÁ – LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ  1:1 (Patrik V.)

TJ SOKOL JARCOVÁ – MŠK PÚCHOV 1:1 (Bačák)

TJ SOKOL JARCOVÁ – TJ ŠK PODHORIE 0:1

TJ SOKOL JARCOVÁ – TJ VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ 1:2 (Zavadil)

o sedmé místo