NEDĚLNÍ “MODELOVKA” MLADŠÍ PŘÍPRAVKY

U9-U8

Datum utkání: 16.02.2020 - 09:00
Odehraný čas: 80 minut
Sestava: U9- zelení: Kuba, Davča, Rozálka, Kamča, Maty D, Luky Ko U8- červení: Maty C, Sylvík, Rostík, Ellinka, Nikča, Verunka, Amča
Góly: Kuba 2, Rozálka 1, Kamča 1, Ellinka 3, Nikča 3, Maty C 1

Na nedělní dopoledne jsme pro nejmladší hráče našeho klubu naplánovali modelové utkání. Nejen tréninkem živ je fotbalista, že? Pro tentokrát jsme zvolili rozdělení hráčů dle věku na U9 a U8, kterým vypomáhaly naše starší holky. Obrovská porce 80 ti minut, které absolovovali kluci a holky prakticky bez střídání mluví za vše a všicni zaslouží náš hluboký obdiv. Obzvláště, pokud si uvědomíme, jakou fyzickou zátěž mají v posledním období za sebou. Náročné tréninky, lyžáky, včerejší “trdlování” na karnevalu, toť  jen malý výčet.

Zápasy byly absolutně vyrovnané. Fyzickou převahu starších vyrovnávali jejich mladší kamarádi skvělou fotbalovou kombinací. Výsledky jednotlivých klání nejsou vůbec důležité, ale pro statistiky mezi námi byli v součtu o chloupek šťastnější U8.

Skvělí byli, jak je již tradicí, naši fanoušci z řad rodičů, prarodičů a sourozenců. Děkujeme Vám. Vaší podpory si nemírně vážíme.

Po fyzicky velmi náročném období nás nyní čekají poněkud volnější dva týdny, které zakončí jarní prázdniny. Tyto si všichni užijeme zcela bez fotbalu. Ale hned po nich se do toho opět všichni pořádně “obujeme”. Vždyť jaro již pomalu klepe na dveře.

Chtěli bychom Vám, kluci a holky ještě jednou poděkovat, s jakým zaujetím a chutí jste se pustili do učení tohoto nádherného sportu. Víme, není to pro Vás vůbec jednoduché. Ale krůček po krůčku se z Vás stávají lepší a lepší sportovci.

Mirek, Rosťa a Milan