NOMINACE VÝBĚRU OKRESU VSETÍN

Vážení sportovní přátelé,

včera byla v regionálních médiích zveřejněna zpráva o nominaci okresních výběrů na sobotu 3. března 2018. V tomto datu pořádá KFS Zlín ve sportovní hale „Štěrkoviště“ v Otrokovicích halový turnaj „O POHÁR PŘEDSEDY KFS ZLÍN„. Na tomto turnaji se utkají okresní výběry našeho kraje v kategoriích U11 a U12. Začátek turnaje je stanoven na 9:00 hodin.

S radostí Vám musím sdělit, že na úspěchy Vaška Veselého navazují další naši borci. Konkrétně Honza Drábek a Radim Zavadil.

Nominace v kategorii U11 (starší přípravky):

Drábek Jan – TJ Sokol Jarcová
Ptáček Martin – TJ Horní Lideč
Pavlačka Adam – FC Velké karlovice + Karolinka
Golasovský Tomáš – SK Zašová 1926
Koňařík Robert – SK Zašová 1926
Kulíšek Filip – SK Lidečko
Číž Jakub – SK Lidečko
Štuler Marek – TJ Sokol Nový Hrozenkov
Chupík Jakub – TJ Sokol Hošťálková
Bětík Radim – TJ Sokol Kateřinice

Nominace v kategorii U12 (mladší žáci):

Zrník Jan – FK Jablůnka
Gášek Jiří – FC Velké Karlovice + Karolinka
Horák Ondřej – FC Velké Karlovice + Karolinka
Veselý Václav – TJ Sokol Jarcová
Zavadil Radim – TJ Sokol Jarcová
Ondřej Matěj – TJ Sokol Podlesí
Janáč Jan – SK Lidečko
Nový Viktor – TJ Sokol Hutisko Solanec
Růčka Jakub – FC Dolní Bečva
Kocián Michal – FC Rožnov po Radhoštěm

Pevně věřím, že se našim klukům bude dařit. Sice se zpozdí na Dětský karneval, který se koná právě 3. března 2018, ale dle jejich názoru to obětují ve prospěch sportu. To je třeba ocenit a konstatovat, že to kluci myslí se sportem vážně. Snad je to i motivace pro nás trenéry, protože to beru jako zpětnou vazbu o naší kvalitní práci s mládeží. Doufám, že pro ostatní naše hráče je to dostatečná motivace pro další tvrdou práci na sobě.

Tomáš Drábek,
předseda TJ Sokol Jarcová