NOVÝ ZAČÁTEK? – U7

Odehraný čas: 60 minut
Sestava: Maty D, Honzík D, Jindříšek, Honzík G
Góly: Těch bylo

Za nádherného počasí jsme  v sobotu zajeli s nově rodící se kategorií U7 (ročník narození 2014) na triangl do Krhové. Krom domácích naše borce čekal také soupeř z Kelče. Naše řady doplnil Honzík G (2016) z naší předpřípravky.

Při pohledu na výškovou převahu protivníků kluci vytřeštili oči. Tréňo, oni jsou větší a starší. Naše odpověď s tréňou Jindrou byla jednoduchá, Tak buďte, borci, rychlejší a fotbalovější. A tak se také stalo. Nebojácně chodili do každého souboje. Nedbali na drobné šrámy a statečně se prali s mnohdy o dva roky staršími soupeři. Odměnou jim byla spousta gólů. Však také byli po zásluze odměňováni povzbuzováním a potleskem našich skvělých fanoušků, kterým moc moc děkujeme.

Zamyšlení: Dovolte mi vrátit se k nadpisu. NOVÝ ZAČÁTEK? Otázka? Ano. A odpověď? Vskutku jednoduchá. NE. Je to jen pokračování práce s dětmi v našem klubu. Krom kategorie U9 budujeme strukturu mladších přípravek nově vznikajícím týmem U7 a také skupinou předpřípravky. A proč to? Jednoznačně, myslíme na budoucnost. Jednoduše koncepčně pokračujeme v budování struktury mládežnického sportu v našem klubu. A i přes to, že občas čelíme výčitkám činovníků z okolních vesnic a měst, budeme v tom pokračovat dále. Pohled na šťastné, sportující děti, které se prohánějí po hřišti, je pro nás všechny, kteří se na tom podílí, největší odměnou.

Přejem Vám všem, rodičům i dětem, krásné prázdniny. Užívejte si sluníčko i pohyb. Plavání, jízda na kole, lezení po stromech, výlety. A nebojte, nebude to dlouho trvat. Budeme zpět i s fotbalem.