OSLAVA 70. VÝROČÍ ZALOŽENÍ NAŠEHO SPOLKU

03.12.2017

„Kdo nezná minulost, nikdy nezvládne budoucnost.“

Mann Golo

Fotogalerie archivních fotografií za 70 let existence spolku TJ Sokol Jarcová klikněte zde.

Vážení sportovní přátelé,

rok se s rokem sešel, resp. deset let uteklo jako voda v Bečvě. V sobotu 2. prosince jsme zakončili tento rok plný příprav a doprovodných akcí spojených s důstojnou oslavou 70. výročí založení spolku TJ SOKOL JARCOVÁ.

DOPROVODNÉ AKCE:

1. MĚSÍC NÁBORŮ – KVĚTEN 2017 – FOTOGALERIE
  2. TURNAJ O PŘEBORNÍKA OKRESU
  3. JARČOVSKÝ TURNAJ PŘÍPRAVEKJARČOVSKÝ TURNAJ PŘÍPRAVEK – FOTOGALERIE

Oslavy, jenž se konala na sále KD Jarcová, se zúčastnilo na 120 lidí napříč věkovými kategoriemi z řad členů, vzácných hostů a pozvaných zástupců obce Jarcová, ZŠ a MŠ Jarcová a SDH Jarcová. Po krátkém uvítání všech přítomných byla prezentována činnost jednotlivých oddílů za posledních 10 let. Dozvěděli jsme se i něco víc z historie hodně dávné. Po té byli oceněny osoby, které přispěly svou nezištnou pomocí v posledních 10 letech k fungování spolku. Památeční plaketu převzali:

1. Ilona Miklíková,
  2. Lenka Podzemná,
  3. Antonín Zetek,
  4. Antonín Kozák,
  5. Vlastimil Onderka,
  6. Josef Tomečka,
  7. Ladislav Folta,
  8. Zdeněk Krus,
  9. Jiří Černoch,
  10. Ivan Kuráň,
  11. Zdeněk Zetek.

Toto příjemné setkání bylo završeno vynikajícím a bohatým rautem.

Chtěl bych touto cestou poděkovat všem, kteří si udělali čas na setkání se svými starými kamarády, protože v dnešní hektické době se s tímto problémem setkávám častěji a častěji. O to víc si cením práce mých kolegů, kteří ve svém volném čase připravují podmínky v naší obci pro rozvoj sportu v našich oddílech.

Děkuji.

Tomáš Drábek,
předseda spolku TJ Sokol Jarcová z.s.