HRACHOVEC – JARCOVÁ 2:5 (0:1)

ODEHRÁNO:
22. října 2018, 16:00 hodin

ČAS:
2 × 30 minut

SESTAVA:
Vozák D., Sulovský, Marek, Hoffman, Veselý, Vozák P., Šebesta, Píša, Dufka, Pupík, Němec, Kubját, Holčák, Zavadil.

GÓLY:
2 × Zavadil, 1 × Pupík, 1 × Píša, 1 × Hoffman.

HODNOCENÍ:
K dalšímu utkání jsme zajížděli k soupeři kterého jsme v sezoně už porazili jednoznačně 23:0 a to k týmu z nedalekého Hrachovce.Kluci k tomuto zápasu taky tak přistoupili a mysleli si že to bude lehké utkání jak na našem hřišti v Jarcové ale skutek utek .Kluci mi připadli unavení až zaraženi jak na ně Hrachovec vletěl.Nebyli schopni si nahrát, vystřelit udělat kličku no prostě něco vymyslet a taky to tak dopadlo poločas jsme vyhráli jen 1:0(ale vůbec jsme si to nezasloužili).O poločase jsem musel zvýšit i hlas a přehodil jsem i sestavu a myslel jsem že kluky nabudím.Bohužel nestalo se.Nevadí kluci hodíme to za hlavu a jdeme dál a přišel jsem nato že vy nemůžete hrát když jste byli před zápasem ve škole.Nedokážete se soustředit a předvést náš obvyklý výkon.V sobotu při posledním zápase proti Podlesí to bude určitě lepší .Děkuji rodičům za podporu.

Standa