PODZIMNÍ MISTROVSKÁ DERNIÉRA-U15

sd TJ SOKOL JARCOVÁ/JABLŮNKA : FC AJAX BEZMĚROV 6:0 (1:0)

Datum utkání: 30.10.2021 - 09:30
Odehraný čas: 2x35 minut
Sestava: Matěj H, Vojta, Marek, Kuba M, Šimon, Jonda K, Terezka, Kuba V, Ondra H, Adam, Matěj K, Ondra Kor, Ondra Kov, Vašek, Jonda G, Kuba H, Peťa, Honza
Góly: Peťa 2x, Honza, Kuba H, Terezka, Jonda K

Poslední řijnovou sobotu nás čekal poslední podzimní mistrovský zápas. Podzimní? Nádherné prosluněné dopoledne vybízelo k pohledu do kalendáře, zda li je opravdu konec 10. měsíce. Využijeme těchto ideálních fotbalových podmínek k potvrzení našeho herního progresu?

Věrni naši filozofii totálně překopáváme sestavu z minulého kola. Vlastně jen Matěj v bráně, Terezka na “šestce” a Šimon na levém beku jsou totožní. Jinak naprosto odlišné složení, postové i  personální. Všechny naše dosavadní opory “jen” na lávce. Věříme však, že obraz hry a náš herní projev se nebudou lišit od našich ostatních pozimních mačů.

A naše očekávání se naplňuje do puntíku. Od úvodního hvizdu se hra odvíjí pouze na polovině našeho dnešního soupeře. Bohužel, stále nás trápí kvalitnější řešení finální fáze a převahu v první půli vyjadřujeme pouze jedním gólem. Toto bude hlavní náplní tréninkového procesu na druhou polovinu sezóny. Naše činnost na posledních 30 metrech. Ale o tom jindy.

Druhý poločas se nese ve stejném duchu jako ten první. Jen s tím rozdílem, že kluci z Bezměrova přestávají stíhat i kondičně a naše převaha je o to větší. Postupně přidáváme další branky a výsledné skóre se zastavuje na číslici 6.

Naši skvělí fanoušci nás ani dnes nenechali na holičkách a neúnavně nás po celý zápas povzbuzovali. I když musíme sportovně přiznat, že dnes jsme “v hledišti”  prohráli s početnou skupinou fandů z Hané. Moc všem děkujeme. I tento “souboj”  přispěl k nádherné atmosféře tohoto zápasu.

První sobotní fáze dopadla na výbornou. Po vynikajícím obědě u Ilonky (mňam) jsme se přesunuli na bowling, kde proběhlo sportovně společenské ukončení sezóny za účasti “generality” obou našich klubů a rodičů. Něco jsme pojedli, popili, shodili(kuželky 🙂 ), pokecali. A popřáli si zasloužené volno.

Borci, odpočiňte si. Zasloužíte si to. A do kdy že ta dovča potrvá? No, do úterý, 2.11. Naše společná fotbalová cesta zdaleka nekončí a my jdeme hned dál. Práce a úkolů je před námi stále ještě hodně a byla by škoda nevyužít každou volnou chvíli k našemu rozvoji. Takže vytáhněte teplejší oblečení ze skříní, jedeme dál.

JP,DB, IV, MP

PODĚKOVÁNÍ:

Dovolte mi toto cestou poděkovat čelným představitelům obou našich klubů a obcí za vytvoření a vytváření skvělých pomínek k tréninkovému procesu. I oni mají velikou zásluhu na našem výkonostním progresu a bez jejich přispění by to určitě nešlo.

Dále bych chtěl poděkovat celému našemu realizačnímu týmu. Můžu se na ně v každé situaci nastopro spolehnout a bez jednoho každého z nich bychom určitě nebyli tak úspěšní.

V neposlední řadě samozřejmě patří obrovský dík všem “našim” rodičům. Podporují nás, pomáhájí logisticky a vždy jsou pro nás velikou oporou. Jste pro nás opravdovým pověstným dvanáctým hráčem.

A pochopitelně děkuji celém našemu týmu. ” Po počátečním oťukávání a okoukávání jste utvořili fantastickou partu, která za každých okolností táhne za jeden provaz. A i když to pro vás není vždy jednoduché, akceptujete beze zbytku naše požadavky. Ale alespoň za mě, výsledek stojí za to, ne? :-)”

Přeji všem veselou mysl a brzy ahoj.

MP