“POUŤÁK”- U 13+U 15

Datum utkání: 04.09.2021 - 10:00
Odehraný čas: 2x40 minut
Sestava: Skoro všichni zdraví z kádrů U13+U15
Góly: Jonda 4x, Peťa 2x, Damián, Honza Z.

Tak tu máme sobotu. Dnes jsme měli odehrát v rámci druhého kola KS skupiny A mistrovské utkání s týmy FC Viktoria Otrokovice. Bohužel, v týdnu nás kontaktovali zástupci klubu s prosbou, zda li bychom souhlasili s odložením utkání z důvodu veliké absence hráčů, kteří odjeli na školní akci a že by museli doplnit své týmy s hráčů mladších kategorií. My pochopitelně souhlasili, i takovéto situace přináší fotbalový život.

Ovšem, tím vyvstala otázka, jak naplnit zápasové vytížení našich borců. Nechtěli jsme je připravit o víkendové utkání, obzvláště proto, že toto se mělo uskutečnit v Jablůnce v rámci pouti, která tu tento víkend probíhá. Po kraťounké poradě s tréňou Davidem vymýšlíme náhradní program. Rozdáme si to mezi sebou.

Sraz je v sobotu ráno na hřišti v Jablůnce. “Rozhodíme” borce do dvou týmů a jdeme na to. Počasí fantastické, skvěle připravené hřiště. Nic nám nebrání se předvést před početnou návštěvou.

Akce střídá akci, hra se přelévá z jedné strany na druhou. Všichni k zápasu přistupují s maximálním nasazením, od Honzy, kapitána U15 až po Rozálku s Vojtíškem, dnes našimi benjamínky. Nikdo nic nevypustí. Přesně takto by to mělo vypadat na každém tréninku, v každém zápase. Dnes za toto veliká pochvala všem. Zápas končí spravedlivou remízou 4:4.

Nebudeme pochopitelně kokrétní v hodnocení jednotlivců. Viděli jsme i skvělé individuální výkony. Zejména kluci a holky z U 13 se předvedli výborně a překvapili nás všechny. Za všechny si dovolíme zmínit jednoho, i když by si to zasloužili všichni. Domča dnes poprvé nastoupil ve velké brance, na velkém hřišti. Předvedl několik fantastických zákroků a pokoušel se o rozehrávku nohou. Bravo, jen tak dál.

Abychom jen nechválili. S postupujícím časem začaly některým borcům ubývat a docházet síly. A není překvapením, že to bylo u hráčů, kteří mají tréninkové manko. Alespoň sami vidíte, že bez řádného tréninku to nejde a nepůjde. Už je po prázdninách a tak věříme, že účast na TJ bude již standartně vysoká.

Odměnou nám dnes byl krom potlesku všech našich fanoušků (DĚKUJEME MOC) také vynikající oběd pro nás připravený od místních pořadatelů. Grilové kuře, zvěřinový guláš či klobáska z udírny. Každý si mohl vybrat a moc nám chutnalo. Díky, pánové.

Nás všechny čeká další náročný program. Kluky a Marušku z U 13  kolotoč tréninků a víkendové MU. My z U 15 máme nyní v plánu dva “anglické týdny”, kdy si TJ v týdnu zpestříme PU s týmy FC Vsetín U 15 a TJ VM U15, víkendy patří pochopitelně mistrákům.

Ještě jednou děkujeme všem rodičům a přátelům za podporu, které se od Vás našim hráčům dostává. Věřte, moc si ji vážíme a je pro nás ohromně dúležitá.

DB, HP, IV, MP