PŘÁTELÁK(?) VE VALMEZU

Krhová, Valašské Meziříčí, Vsetín

Datum utkání: 17.09.2019 - 16:00
Odehraný čas: 6 × 15 minut
Sestava: Aďa Š, Honza, Vašek, Rozálka, Luky Kub., Víťa, Danek, Tomík, Domča.
Góly: Vašek, Honza, Luky, Víťa - Omlouvám se, pokud jsem na někoho zapomněl

Dnes odpoledne jsme za nádherného fotbalového počasí absolvovali další porci zápasových minut. Třetí turnaj ve čtyřech dnech. Klobouk dolů, borci. Skvěle jste takovou zátěž zvládli.

Proč otazník v nadpisu? Přátelské bylo totiž jen první utkání proti Krhové. Pohodová atmosféra. Od prvního doteku s míčem nenecháváme nikoho na pochybách, kdo je lepší. Jsme rychlejší, obratnější a naše technické dovednosti vysoce převyšují umění soupeře. Obzvláště Víťa na hřišti doslova kraluje a užívá si každou vteřinu.

Druhý soupeř, domácí mužstvo. Po zkušenostech z posledních vzájemných zápasů stanovuji taktiku. Rychlé přistupování k soupeři, agresivní napadání, tlak na míč. Dokonale jsme domácí zaskočili. “Zbořili” jsme jejich fotbalový vzorec a byli najednou naprosto bezradní. Na hřišti existuje jen jedno mužstvo – totiž to naše. Výsledek je naše naprostá dominance.

Poslední soupeř dnešního odpoledne – Vsetín. Tady jsem byl zvědavý, jestli naše poslední setkání bylo dílem náhody či to byl pravdivý obraz. Totiž, soupeře jsme tehdy jasně přehráli. Omyl. Od úvodního hvizdu zcela vyrovnané utkání. Bojuje se o každičkou píď fotbalového hřiště. Kluci a Rozálka nechávají na kolbišti poslední zbytky sil. Nicméně nevypustí jediný souboj, nevynechají jedinou možnost k ohrožení branky kluků ze Vsetína. Hra se přelévá z jedné strany na druhou. K vidění jsou nádherné akce a spousta gólů na obou stranách. Reklama na fotbal této věkové kategorie v to nejlepším smyslu slova.

Obrovská poklona za to, jak jste víkendový “trojboj” zvládli. Čiší z Vás chuť pracovat. Ukazujete, že se poctivý trénink vyplácí. Jen tak dál.

Veliké poděkování také Vám, našim neúnavným fanouškům. Jste skvělí.

Milan