PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ – JARCOVÁ SŽ : VSETÍN U14

Jarcová 2006,2007 / Vsetín 2007

Datum utkání: 14.06.2020 - 14:00
Odehraný čas: 2 X 40 min

Pro lajka standartní přátelské utkání starších žáků. Tento zápas byl ale úplně jiný. Důvodem je sloučení týmů Jarcové a Jablůnky pro nadcházející sezónu. Tým Jarcové opustí většina borců, kteří přecházejí do dorostu. Ze stávající, skvěle fungující sestavy, zůstávají pouze Píša Milan, Pupík Tobiáš, Veselý Vašek a Zavadil Radim. Z mladších žáků je sice doplní Dufka Mira, Kubját Jonáš a Marek Jakub, ale to není pořád dostatečná základna, která by mohla hrát. V průběhu sezóny proběhlo několik jednání s různými kluby, které řešily stejný problém v podobě malé hráčské základny. Výstupem jednání je společné družstvo SD Jarcová/Jablůnka. Teď se mohu vrátit k samotnému zápasu. Bylo to první společný zápas, kdy se kluci z Jarcové a Jablůnky vzájemně poznávali – zatím hráli pouze jako soupeři proti sobě. Byla to i pro nás trenéry pozvávací hra, kdy jsme zjišťovali, jak komu sedí určitý post. Nehrálo se tedy na výsledek. Šlo o to, abychom se navzájem poznali, zorientovali se a zjistili jak jsme na tom. Kluci u Jablůnky jsou ochotni jezdit k nám na tréninky minimálně dvakrát týdně. To je základ, na kterém budeme stavět a snažit se udělat společně jedno kvalitní družstvo. Kluci nám v tom budou muset maximálně pomoct a být zpočátku trpěliví. Nebojte, vše zvládneme!

Trenér Martin, Ivo, David (Jablůnka)