PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ STARŠÍCH ŽÁKŮ VE VSETÍNĚ

15.01.2019

Dnes jsme se staršími žáky zahájili i sérii přátelských utkání hraných ve venkovních prostředí. Tato utkání navazují na halová utkání, které hrajeme od začátku nového roku s Kelčí a to vše v rámci přípravy na jarní část dobře rozjeté sezóny 2018/2019.

Na přátelské utkání jsme zajížděli do Vsetína, kde naši hráči změřili síly s místními borci kategorie U13. Na kvalitně připraveném hřišti a za špičkového počasí, na tuto roční dobu, jsme během devadesáti minut kvalitního fotbalu postupně přicházeli na to, že hrát  v hale a venku je obrovský rozdíl. Snahu našim hráčům nelze upřít, ale bylo evidentně vidět, že se jedná o první utkání v tomto roce. O pohledné akce a kvalitní zakončení nebyla ovšem nouze na obou stranách. Přátelské utkání splnilo svůj účel. V první třetině se klukům nedařilo plnit zadané úkoly podle našich představ. Ovšem další dvě třetiny byly už o něčem jiném. Postupnými úkoly, které si budeme klást v každém přátelském utkání, se posunujeme tam, kde chceme být na začátku této sezóny, resp. na konci. Ptáte se, kde chceme být? No přece chceme postoupit do finálové skupiny a poprat se o obhajobu titulu přeborníka okresu Vsetín. Jen zavzpomínejte s námi a klikněte na tento odkaz MISTŘI OKRESU VSETÍN.

Podle přiložené fotografie je vidět 100% účast, což beru jako velmi pozitivní informaci do této jarní přípravy.

Na tomto místě bychom chtěli poděkovat klukům za kvalitní reprezentaci našeho klubu ve Vsetíně a pánům Jašíčkovi, Kalčákovi a Klímkovi za pomoc při odvozu našich fotbalových nadějí.

Martin a Tomáš