PROHRA V RAJNOCHOVICÍCH

SK Rajnochovice - sd Tj Sokol Jarcová/FK Jablůnka

Datum utkání: 01.10.2022 - 13:00
Odehraný čas: 2 × 30 minut
Sestava: Sylvester, Adam, Filip, Mikuláš, Vojtěch, Daniel, Patrik, Nicolas, Jan, Jakub, Dušan, Kryštof.
Góly: Sylvester, Daniel, Filip

V neděli, odpoledne jsme zajížděli na mistrovský zápas do Rajnochovic. Od prvních minutách hry na nás kluci z Rajnochovic vlétly a nakopavanými míči na naší bránu a dorážkou dominovali v první půli. Naši kluci se hledali v první půli ve všech herních činnostech. Je v první půli jsme vystřelili jen dvakrát a to je dost malo. První půli jsme prohráli 4:0. V druhém půli jsme měli převahu a zápas byl v naší režii, kluci kombinovali a bylo vidět, že chtějí z výsledkem něco udělat. Probudili jsme se i střelecky i v zakončení, jen nám chybělo štěstí při střelbě. Kluky musím pochválit za velkou bojovnost a otočit výsledek v náš prospěch. Stále se musíme učit být koncertování celý zápas ať se nám nestane, inkasovat během tří minut tři góly. Musím připomenout,že jsme teprve dva měsíce spolu a u všech hráčů je velký posun dopředu ? Jen tak dále kluci a věřím,že každý zápas bude lepší a lepší ⚽? V pátek přivítáme kluky ze Zašové a věřím, další posun dopředu ?

Velká pochvala všem rodičům ?

Děkuji.

Trenér Martin ⚽ Jiří