PROSLUNĚNÉ ODPOLEDNE- U15

Datum utkání: 10.05.2022 - 17:00
Odehraný čas: 3x30 minut
Sestava: Matěj H, Vojta, Štěpán, Šimon, Kuba H, Jáchym, Kuba V, Filip, Patrik

Úterní odpoledne jsme si zpestřili PU, kdy do Jablůnky zavítalo družstvo FC FASTAV Zlín WU 15. A co že znamená to WU 15? Women under 15 let. Krátce a jasně, starší žákyně ligového oddílu ze Zlína. A kde že se u nás vzaly? To je jiný příběh, snad jindy.

Proti nim jsme postavili náš future tým starších žáků, to jest kluky ročníku 08 a mladší, tedy tým pro příští sezónu. Starší kluci, i když se značnou nevolí, absolovovali klasický kondiční trénink.

Skvěle připravené hřiště, fantastické počasí. S ohledem na personální situaci i dbaje na komplexní rozvoj našich hráčů totálně překopáváme postování a skoro všichni borci hrají na odlišných postech, než nastupují v MU. A pro ty mladší je to v podstatě premiéra na velkém hřišti.

No, co Vám budu povídat. Oboustraně krásný zápas. Oba týmy hrály kombinační fotbal plný pohybu, přihrávek, kliček a nádherných akcí a gólů. Prostě vydařené fotbalové odpoledne, které si všichni přítomní užívali. Ať hráčky a hráči na hřišti, tak i trenéři a diváci. Ale počkat, vážně všichni? Ano, našla by se skupinka, která se mnou nebude souhlasit. Kluci ročníku 07, kteří do sebe “bušili” kondiční tréninkové dávky. 🙂 🙂 🙂

A jen tak mimochodem, neznáte náhodou tyhle dvě “cácory” v dresech ligového týmu FC FASTAV Zlín? 🙂 🙂

V sobotu, opět v Jablůnce, tentokrát již od 9:00, přivítáme v dalším mistrovském utkání tým FC Viktoria Otrokovice. Dovolte mi touto cestou Vás pozvat. Přijďte se podívat a povzbudit nás.Určitě nebudete litovat.

JP, DB, HP, IV, MP