První jarní turnaj

Sestava: Víťa, Vojta, Honza, Vašek, Martin, Tomáš, Kuba, Niki, Mája, Danek, Dominik, Rozárka,
Góly: Víťa 5, Vojta 5, Martin 2, Mája 2, Kuba 2, Dominik 1

Po tříměsíční pauze způsobené koronavirem se v neděli dne 24. 5. konal přátelský turnaj starších přípravek. Turnaje se zúčastnili domácí klub Jarcová, Kelč, Valašská Bystřice a tým Bohdalic. Dlouhá herní pauza a perfektní údržba se projevila na skvělé kvalitě trávníku jarčovského hřiště. Takový pažit jsme v Jarcové nikdy neměli.

Na všech hráčích byl vidět herní apetit vyvolaný dlouhou herní pauzou. Žádný míč jsme soupeři nepustili bez boje. Všechny zápasy našeho týmu byly vyrovnané. Nikdo nás předvedenou hrou nepřevyšoval a ani náš tým nikoho vyloženě nepřehrál. První turnaj končící jarní části sezóny dopadl, jak předvedenou hrou, tak organizačně, dobře. Hráči předvedli velmi solidní výkon. Až na několik herních chyb v rozehrávce, při kterých padly zbytečné góly, jsme s předvedenou hrou našich svěřenců byli spokojeni.

Slunečné počasí přilákalo hojný počet diváků, kterým děkujeme za účast a podporu.

Zápasy:

Jarcová : Kelč 8:3