PRVNÍ „MISTRÁK“ U9 – Jarcová I

SESTAVA:
Adam, Tomáš, Jakub, Kamča, Maty, Rostík, Luky

HODNOCENÍ:
Byl jsem velice zvědav na náš tým odpočatý z letních prázdnin. Tréninky přes prázdniny vedl Milan, o to více jsem se těšil, až naše svěřence uvidím zase na trávníku. U této nejmenší kategorie víme, že každý půl rok je veliký skok dopředu.

S Milanem jsme si děti rozdělili na polovic tak, aby byla obě družstva vyvážená. Do branky šel automaticky Adam, který se tam cítí nejlépe. Během hry si vyzkoušel všechny možné způsoby rozehráky, což je jedině dobře. Byla to jak rozehrávka po zemi na volného hráče, tak i výhozem či sólo vyjetí z brankoviště s následnou rozehrávkou z běhu. Zde nás čeká ještě spousta práce, která by měla vést k neustálému pohybu našich hráčů v poli a nabízení se do volného prostoru tak, aby Adam neměl těžkou volbu s rozehrávkou. Ač bylo opravdu horko, naši borci se do Vsetína pořádně zakousli a hra se přelívala z jedné strany na druhou. Bez respektu, bázně či hany. Stejně tak musím ocenit bojovnost s domácím Valmezem. Všichni se snažili hlavně útočit a tak občas, v zápulu boje, zapomněli na obranou fázi a tak se Adam v brance rozhodně nenudil. Musím velice ocenit bojovnost a nasazení Matyho, který lítal tak, jako by posnídal „plutónium“. Byl prostě všude a střídal, až když nemohl popadnou dech. Bravo Maty! Oba zápasy jsme sice prohráli, ale dojem na mě udělali hráči veliký. Pokud takto budeme bojoval i v dalších zápasech, můžeme se těšit na opravdu pěknou hru.

Vzájemný zápas Jarcová vs Jarcová byl sice v kamarádské atmosféře, nic méně i zde chtěli všichni vyhrát. Jsem rád, že se nám vyhnulo zranění a nakonec jsme si všichni radostně plácli.

Ivo

File Description File size