První mistrovský zápas v sezóně 2020-2021.

Hrachovec - Jarcová/Poličná 4:15

Datum utkání: 30.08.2020 - 14:00
Odehraný čas: 2 × 25 minut
Sestava: Mája, Niki, Martin, Tomáš, Kuba, Vašek, Honza, Víťa
Góly: Mája 4, Kuba 4, Martin 3, Vašek 2, Tomáš 1, Víťa 1

První mistrovský zápas nového ročníku jsme odehráli na půdě domácího Hrachovce. Začátek zápasu byl z naší strany trochu rozpačitý. Neudrželi jsme míč a nebyli jsme dost důrazní v osobních soubojích a v zakončení. Postupem času jsme si začali vypracovávat víc a víc šancí, které jsme proměnili šesti brankami. První poločas skončil 2:6 pro náš tým.

V druhém poločase jsme hru zcela ovládli. Nelze upřít snahu domácích, kteří se snažili, ale náš tým odehrál kvalitní zápas, na který domácí tým nenašel recept. Přidali jsme ještě devět branek a zaslouženě vyhráli.

Závěrem chci poděkovat, jak hráčům za předvedený výkon, tak za hezkou diváckou kulisu vytvořenou rodiči, kterých bylo hodně slyšet. Jsme jeden tým.

Trenér: Bronislav Blinka, Vedoucí mužstva Pavel Krčmář.