PRVNÍ „UHER“ V TÉTO SEZÓNĚ

GÓLY:

Mraky

HODNOCENÍ:

Dnes jsme se zůčastnili dalšího turnaje v rámci naší mladší přípravky.Po loňských výtečných zkušenostech jsme ani na vteřinu nezaváhali a využili možnosti být v Zašové na UHER festivalu.Spousta odehraných minut,mraky gólů,přehršel nabraných zkušeností.Jak pro naše větší,kteří hráli na pro ně typických hřištích,tak i pro ty menší,kteří si to ze soupeři rozdávali v mantinelových arénách.

Ráno při pohledu na oblohu neslibovalo nic dobrého.Ale nakonec se z toho vyklubalo ideální fotbalové počasí.Dobře  připravené plochy slibovaly líté boje.Dnes tu s námi byli i naši noví kamarádi z Poličné,pro které to byl první kontakt se zápasy.Ale popasovali se toho se ctí,stejně jako my.Viděli jsme kličky,střelbu,přihrávku.Zkrátka vše,co k dobrému fotbalu patří.Nebudu tady hodnotit jednotlivé hráče ani utkání.O to dneska a ani jindy vlastně nejde.Jen se zmíním o báječné atmosféře v našem týmu.Kluci a holky,byli jste perfektní.

Naši fanoušci,to už je klasika.Skvělým povzbuzováním nás provázeli celým dopolednem.Moc děkujeme

Milan