U7 – SEDM STATEČNÝCH V ZUBŘÍ

03.06.2019
Odehráno:
2. června 2019, 10:00 hodin
Čas:
6 x 15 minut
Sestava:
Aďa Š, Luk Kub., Luky K, Rozálka, Tobi, Silvík, Miky
Góly:
Luk Kub 2x, Silvík
Hodnocení:
V neděli jsme s našim týmem U7 zajížděli k poslednímu mistrovskému turnaji do Zubří, kde krom našeho týmu předvedli své umění mužstva domácích, Dolní Bečvy a béčka VM. Naše hra? Borci se snaží dodržovat naše pokyny, co se týče rozehrávky a soubojů jedna na jedna. Výborná zpráva pro nás trenéry je, že toto již přejímají za vlastní a tyto prvky  vkládají do hry samovolně. Bravo, borci.
Soupeři? Krom úmorného vedra i kluci o rok či dva starší. Tedy krom VM, kteří jsou s námi věkově srovnatelní. S nimi, jakož již letos poněkolikáté, sehráváme víc než vyrovnanou partii, kde malinko doplácíme na naši špatnou koncovku. Ale to nevadí, potrénujeme, zlepšíme. Vždyť jsme z Jarcové, kde děláme fotbal srdcem.
A opět, jako každý týden musíme poděkovat našim fanouškům, kteří se stali nepostradatelným článkem našeho týmu. Veliké díky.
Tímto jsme zakončili sérii mistrovských turnajů. Vyvrcholení je naplánováno na 16.6.2019 do VM, kde se utká 32 mužstev (včetně našeho U 7) o titul přeborníka okresu. Ale fotbalový život jde neustále kupředu a ani my nezůstáváme stát na místě. Tréninky stále jak jsme zvyklí (Po + Stř.).
V sobotu 8.6.2019 od 8:00 nás čeká další Uher festival, opět v Zašové. Tady pojedeme všichni, celá U 7.

Děkuju vám všem za vzornou reprezentaci našho klubu.

Milan