SEZÓNA 2021-2022 (Muži)

V letošní sezóně jsme chtěli navázat na ty předchozí, ve kterých jsme se snažili především stabilizovat kádr a pracovat na „herním stylu“, se kterým bychom byli My, samotní hráči, ale i fanoušci spokojeni. Náš širší tým tvoří 26 hráčů a „tvrdé jádro“ cca 16. O základní sestavu se staral David Bártek s Rendou Bartošákem, o zápisy a jednání s rozhodčími Michal Gromus. V základní části III. třídy sk. B jsme narazili na týmy: Dolní Bečvy B, Rožnova B, Ratiboře B, Růžďky, Mikulůvky a Velké Lhoty. Odehráli jsme 12 zápasů, ze kterých jsme 11 vyhráli a 1 remizovali s Rožnovem B při celkovém skóre 64:19. Systém soutěže určil, že do finálové skupiny postupují první 2 týmy z každé skupiny a přenášejí si do ní bodový zisk ze vzájemných zápasů. Jelikož se nám silnou Dolní Bečvu podařilo v obou duelech porazit, mohli jsme si přenést příjemný polštář 6 bodů do finálové skupiny. (Tyto body se především na konci sezóny ukázaly jako velmi důležité). Ve FINÁLOVÉ SKUPINĚ jsme sehráli zápasy s: Byninou, Lhotkou nad Bečvou, Valašskou Polankou B a Střelnou. Tady všechny zápasy vyžadovaly plné nasazení a bojovnost, protože soupeři byli opravdu kvalitní. Nám se podařilo prvních 6 zápasů vyhrát (mezi nimi jsme 2x porazili Byninu). Poslední 2 zápasy (kdy jsme již měli zajištěný postup do Okresního Přeboru) nám herně nevyšly. Předposlední zápas jsme zaslouženě prohráli ve Lhotce nad Bečvou 2:0. Do posledního zápasu proti Valašské Polance B, jsme již jeli s pozitivní náladou MISTRŮ III. třídy ovšem nechtěli jsme připustit zaváhání v podobě další prohry. Chtěli jsme dokázat, že jsme zaslouženě MISTRY a k tomu nám stačilo uhrát alespoň 1 bod. To se taky stalo, když jsme v bojovném zápase, ve kterém nás podržel především brankář Michal Volek, uhráli remízu 0:0 a mohli se tak radovat z titulu Mistrů III. třídy 2021/2022. Perličkou tohoto zápasu bylo, že v útoku spolu nastoupily dvojice Drábků a Bartošáků. Jsem nesmírně rád, za to, jak se nám sezóna vydařila. Musím říct, že jsme chtěli být od začátku základní skupiny pokorní a vždy jsme si v kabině říkali „zápas od zápasu“.  Až postupně jsme všichni začali cítit, že tato parta má opravdu na to hrát Okresní Přebor, ale ne že na to jen má, ale že to taky chce. Jsem rád, že se nám to povedlo, a především rád za to, že jsme mohli fotbalem bavit lidi, naše fanoušky, kterým bychom chtěli velmi poděkovat za podporu. Ale těch DÍKY je spousta.. Na prvním místě bych chtěl poděkovat Tomáši Drábkovi a jeho rodině za veškerou práci, kterou pro nás, ale hlavně pro klub dělají. Děkujeme za nádherně připravené hřiště, praní dresů, uklizené kabiny a spoustu dalšího. Dále Rendovi Bartošákovi za obrovský přínos, který dal našemu týmu (a nemám namysli jen těch 20 nastřílených branek). Panu Kozákovi za podporu a servis jak při domácích, tak venkovních zápasech. Míšovi Gromusovi za pomoc s vedením mužstva a veškeré práce okolo týmu. Všem hráčům a na závěr ještě jednou našim fanouškům, kteří nám při domácích zápasech vytvářeli skvělou atmosféru a jezdili s námi taky na venkovní utkání. Teď je před námi pár týdnů volna a poté se začínáme připravovat na novou sezónu OKRESNÍHO PŘEBORU! Doufám, že Vás budeme moci opět bavit dobrým fotbalem a Vy, že nás s radostí budete chodit podporovat tak, jako doposud. Ještě jednou DÍKY VŠEM!

David Bártek