SEZÓNA 2021-2022 (U11)

V letní přípravě jsme museli zapracovat do mužstva hráče, kteří přišli z mladší přípravky. Příprava je z pohledu tréninků slabší, jelikož děti mají pochopitelně prázdniny a účast je slabší. První půlrok v soutěži

je třeba hodnotit z několika hledisek. Před sezónou bylo cílem mužstvo podstatě doplnit mladšími hráči z Ml. přípravky, což se částečně podařilo. Nejvíc nás pálila pata na postu brankáře. Brzy se nám ale podařilo tenhle problém taky vyřešit. Co se týče herní fáze pracovali jsme hodně na práci z míčem a snažili jsme pracovat na kombinační hře což se nám dařilo plnit.

V zimní přípravě, kdy jsme trénovali třikrát týdně v tělocvičně, kdy jeden trénink v týdnu patřil panu Trávníkovi a jeho Akademii fotbalových dovedností. Dále jsme se účastnili kvalitně obsazených halových turnajů. Celé jaro jsme předváděli vyrovnané a stabilní výkony a opět jsme nepoznali hořkost porážky. Naše prvenství v tabulce nás katapultovalo hrát turnaj, kde se hrálo o přeborníka okresu Vsetín ve starších přípravkách, kde jsme ukázali velkou kvalitu, jak herní, tak individuální a po zásluze jsme celý turnaj vyhráli.

Závěrem musíme poděkovat, jak hráčům, tak rodičům za skvělý přístup k fotbalu.

Trenér Blinka Bronislav, vedoucí mužstva Pavel Krčmář.