SEZÓNA 2021-2022 (U9)

Letošní sezóna 2021-2022 je úspěšně za námi, a tak mi dovolte lehké ohlédnutí. Po covidovém období, kdy byly prakticky skoro všechny soutěže pozastaveny, jsme se konečně mohli pustit do trénování a objíždění turnajů. Před sezónou nás opustilo pár kluků (přešli do starších přípravek) a museli jsme doplnit stavy dětma z fotbalové školičky. Pro nově příchozí děti to byly vůbec první mistrovské utkání. I když ze začátku nám pár týdnů trvalo, než jsme vypilovali detaily, ale po čase se děti rozehrály, pochopily podstatu fotbalu a šlo vidět veliké zlepšení. V naší kategorii MP se hrají utkání formou miniturnajů a jde především o to, aby si děti zahrály fotbal a bavilo je to, což se děje.  Každý gól a každá výhra má pro děti cenu zlata a je krásné sledovat jejich radost.

Za zmínku ještě stoji, že naše starší děti chodí do Akademie Ládi Trávníka, kde se zdokonalují v technických fotbalových dovednostech. U těchto hráčů je vidět, jak své dovednosti zúročují v zápasech. Pokud vše klapne, tak máme přislíbeny od září lekce i pro naše mladší hráče.

Od nového ročníku, který začne po prázdninách, budeme v MP posílení o trenérku Evičku Hurtíkovou.

Závěrem bych chtěl poděkovat všem dětem i rodičům, že jsme to společně zvládli a budeme se těšit na novou sezónu.

Poděkování patří taky všem lidem, kteří se starají o náš areál a máme vždy připraveno na co si jen vzpomeneme.

(S)mějte se rádi 🙂 Rosťa a Eva