STARŠÍ PŘÍPRAVKA NA PODZIM VÁLÍ

Datum utkání: 15.10.2021 - 16:30
Odehraný čas: 2 × 30 minut
Sestava: Max, Honza, Tomáš, Marián, Vašek, Jakub, Víťa, Matyáš, Sylvestr
Góly: Vašek2x, Honza2x,Jakub2x,Víťa2x, Tomáš1x.
Do mistrovského utkání jsme nastoupily odhodlaně s touhou porvat se o tři body. Dařilo se nám hrát organizovaně a to činilo soupeři značné problémy. Vyhrávali jsme osobní souboje a dostávali jsme hosty pod tlak a tím si vytvářeli brankové situace, ale selhávala nám hlavně koncovka. Po poločasové přestávce se soupeř začal víc osmělovat a vyrovnávat hru. Jejich snažení však končilo na dobře organizované obraně domácího mužstva. Ke konci zápasu domácí přebrali opět taktovku zápasu a hosty drželi v bezpečné vzdálenosti od naší branky. Získané tři body jsou odměnou za poctivý přístup k fotbalu, zejména dobrou účastí a morálkou na trénincích. Zároveň znamenají povzbuzení do další tréninkové práce.
Trenér: Broňa Blinka
Ved. mužstva: Pavel Krčmář