STARŠÍ PŘÍPRAVKA NEPORAŽENA

Tj Sokol Jarcová - TJ Sokol Branky

Datum utkání: 10.06.2022 - 16:30
Odehraný čas: 2 x 30 minut
Sestava: Max, Honza, Vašek, Matyáš, Víťa, Kamila, Martin, Tomáš, Jakub.
Góly: Vašek 4x, Kuba 4x, Martin 1x, Kamča 2x.

V páteční podvečer jsme na domácím hřišti přivítali zdatného soupeře z Branek. Od prvních minut se hosté do nás pustili z velkou vervou a ujali se vedení 1:0. Naší hráči působili unaveným dojmem. Prohrávali jsme osobní souboje a také nám nešla naše kombinační hra. Postupem času jsme se trochu uklidnili a začali jsme se prosazovat, jak technicky, tak herně a začalo se dařit i brankově. Druhý poločas jsme začali soupeře víc napadat a bylo znát, že s tím má problémy. Časem jsme převzali otěže zápasu do vlastních rukou a brankové skóre pomalu narůstalo. Klukům a Kamči padl kámen ze srdce, když hlavní rozhodčí Tomáš Drábek ukončil zápas. Hráli jsme o neporazitelnost celého ročníku 2021-2022. Naší hráči úkol splnili a jasně vyhráli celou soutěž aniž by okusili hořkost porážky. Jsme na dobré cestě a naše práce má hlavu a patu. Jedinou skvrnou na zápase bylo zranění našeho brankaře Maxe, který po utkání skončil v nemocnici. Diagnóza zněla jasně zlomenina malíčku pravé ruky. Přejeme brzké uzdravení.

Děkujeme hráčům a rodičům za skvělý přístup a reprezentaci oddílu a Obce.

Broňa a Pavel