STARŠÍ PŘÍPRAVKA OVLÁDLA TURNAJ V HOŠŤÁLKOVÉ!

20.01.2019

Dne 19. 1. 2019 se naše starší přípravka zúčastnila halového turnaje v Hošťálkové.  V osmičlenné skupině se hrálo systémem každý s každým 1×12 minut. K vidění bylo opravdu hodně kvalitních zápasů. Našemu týmu se podařilo vyhrát všech 7 utkání a to vše při skóre 20:2! Právem jsme tak mohli slavit první místo!

ZÚČASTNĚNÉ TÝMY:

Hošťálková

Valašská Bystřice

Velké Karlovice

Rožnov pod Radhoštěm

Kateřinice

Zašová

Jarcová

Podlesí

VÝSLEDKY NAŠICH ZÁPASŮ:

1. Zápas: Hošťálková – Jarcová 1:7 (Branky: Jakub Hadaš 4x, Kryštof Pupík 3x)

1. Zápas: VKK – Jarcová 0:1 (Branky: Terezka Veselá)

1. Zápas: Jarcová – Rožnov pod Radhošťěm 3:1 (Branky: Jakub Hadaš, Kryštof Pupík, Jáchym Bořuta)

1. Zápas: Kateřinice – Jarcová 0:3 (Branky: Jakub Hadaš 2x, Filip Škrla)

1. Zápas: Jarcová – Valašská Bystřice 3:0 (Branky: Jakub Hadaš 2x, Terezka Veselá)

1. Zápas: Zašová – Jarcová 0:2 (Branky: Jakub Hadaš, Filip Škrla)

1. Zápas: Jarcová – Podlesí 1:0 (Branky: Kryštof Pupík)

Jsem rád za to, jak mí hráči k turnaji přistoupili. Byla na nich vidět obrovská zapálenost pro hru. Na každý zápas se všichni těšili a měli chuť hrát. Dokázali také plnit cíle, které jsme si vždy před zápasem dali. Z úst hned několika diváků i trenérů jsem slyšel, že jsme hráli opravdu pohledný fotbal plný pěkných akcí, nahrávek, individuálních dovedností a zakončení. Je to pro mě i hráče skvělá zpětná vazba a zároveň motivace do další práce. Velkou odměnou nám za tyto výkony bylo první místo na turnaji. Kluci a Terezka dostali krásný pohár, zlaté medaile a před autem jsme taky mohli „bouchnout“ jeden dětský šampus.

Třešničkou na dortu bylo ocenění pro nejlepšího střelce turnaje, které získal náš útočník Jakub Hadaš. Hady ještě jednou velká gratulace! 🙂

Velké poděkování patří trenérům a rodičům z Hošťálkové za skvělou organizaci turnaje. Děkujeme!

Na závěr bych chtěl poděkovat všem rodičům a rodinným příslušníkům, kteří přijeli podpořit své děti. Vážím si toho. A hlavně dětem Vaše účast na turnaji vždy velmi pomůže. Na turnaji to bylo vidět.

David