STARŠÍ ŽÁCI JEDNOZNAČNĚ PORAZILI LÍDRA Z KELČE

22.04.2019

TJ KELČ – Tj SOKOL JARCOVÁ 0:6 (0:2)

ODEHRÁNO:
21. dubna 2019, 9:15 hodin.

ČAS:
2 × 35 MINUT.

SESTAVA:
Maty, Vojta, Ondra, Kikin, Luky, Radim, Lukáš, Václav, Honza, Patrik, Tomáš, Vašek, Paťa.

GÓLY:
3 × Tomáš, 1 × Lukáš KO, 1 × Luky KL, 1 × Václav KA.

HODNOCENÍ:
V neděli 21. dubna jsme zajížděli na hřiště lídra naší skupiny B do Kelče. Naše hodnocení tohoto utkání bude velice stručné. Kluci z Jarcové si zaslouží velkou pochvalu za předvedenou hru v celém utkání. Borci se drželi všech našich pokynů, které jsme si řekli před utkáním v kabině a všichni je splnili na 100%. Samozřejmě nesmíme usnout na vavřínech, protože čekají nás další mistrovská utkání ve finálové skupině o přeborníka okresu Vsetín, kde budeme chtít předvést opět výbornou hru ve všech herních činnostech.

Nemůžeme opomenout 48. minutu, kdy Lukáš Kořistka střelil z 20 metrů nádherný gól přímo pod vinkl a za zmínku také stojí hattrick kapitána týmu Toma.

Všem hráčům děkuji za výbornou reprezentaci klubu a za předvedou hru,která byla na výbornou.

Jen tak dál, borci!!!!!! Pořád se máme v čem zlepšovat.

Opět velký dík rodičům.

Děkují Martin a Tomáš 🙂