Datum utkání: 26.10.2019 - 09:30
Odehraný čas: 2 × 35 minut
Sestava: Hrabi, Kali, Jaši, Vojta, Zavi, Vesy, Furmy, Hoffy, Arnold, Milan, Havran, Belmondo, Tobi, Kikin.
Góly: 1 × Hoffy

V sobotu jsme zajížděli za krásného slunečného počasí na poslední mistrovský zápas naší skupiny na derby do Juřinky ⚽

Od prvního hvízdnutí rozhodčího, jsme hned ukázali proč jsme první tabulce. Kluci hráli kombinačně a chtěli hrát fotbal i když se pak ukázalo, že derby mají svou fotbalovou tvář. Opět jsme měli možnost vidět, od našich mladých hráčů, že máme spoustu gólových šancí které musíme zakončovat chladnokrevně a šestnáce být více důrazní na míči a koncentrovaní. V prvním poločase jsme hráli líbivý fotbal, který se musel divákům líbit a třešničkou byla vstřelená a proměněná gólovka našeho bombera Hoffyho 0 : 1 ⚽ V druhé půlce hry jsme se přizpůsobili hře soupeře, který nás potrápil v osobních soubojích i rychlostí a napadání. Kluci bojovali a vytvářeli si šance, které stále opakuji a musíme je proměňovat a hra se pak bude odvíjet v náš prospěch. V posledních minutách hry se hráči zJuřinky vytvořili tlak v naší šestnáce a zachránilo nás břevno a skvělý brankář Hrabi. Po písknutí sudího skončil zápas naší výhrou 0 :1 ⚽👍 Atmosféra kolem hřiště byla na výbornou jak se patří na derby ⚽

Chtěl bych poděkovat všem hráčům za předvedenou hru a výbornou reprezentaci klubu po celou podzimní sezónu ⚽

Taky velký dík patří našim věrným fanouškům, bez kterých se neobejdeme a našemu řidiči autobusu Jiřího Kuráně 👍 Také nemůžu zapomenout na kolegy trenéry Tomáše, Milana, Míchala, kteří mi pomáhali a samozřejmě i vedení klubu ⚽👍