STARŠÍ ŽÁCI ZAHÁJILI VÝHROU

sd TJ SOKOL LOUČKA/SK RAJNOCHOVICE – Tj SOKOL JARCOVÁ 0:7 (0:2)

ODEHRÁNO:
7. dubna 2019, 13:00 hodin.

ČAS:
2 × 35 MINUT.

SESTAVA:
Maty, Patrik, Michael, Ondra, Kikin, Luky, Lukáš, Radim, Václav, Honza, Martin, Paťa, Vašek, Tomáš.

GÓLY:
2 × Kořistka, 2 × Drábek, 2 × Hoffman, 1 × Veselý.

HODNOCENÍ:
V neděli 7.4. jsme zajížděli na první MU na hřiště do Loučky. Výsledek neodpovídal hře, kterou jsme si řekli a kterou měli hráči plnit po celou dobu hracího času. Hráči byli málo důrazní v soubojích jeden na jednoho, v kombinaci, v komunikaci a i při zakončení ve finální fázi. Po celou dobu zápasu jsme nebyli koncentrovaní a disciplinovaní na hřišti, ale i přesto jsme přehrávali soupeře v obranné i útočné fázi. Byli jsme lepším mužstvem po celou dobu hrací doby. Chtěl bych poděkovat všem hráčům za reprezentaci klubu a za snahu hrát co nejlépe. A děkuji také hráčům mladších žáků za výpomoc.

Velký dík patří samozřejmě i podpoře a fandění rodičů, bez kterých se to neobejde. 🙂

Martin.