Domácí tvrz uhájena – U13

TJ Sokol Jarcová/Jablůnka - FC Velké Karlovice/Karolinka 9:7

Datum utkání: 23.04.2022 - 11:15
Odehraný čas: 2*30 min
Sestava: Dominik,Martin,Maruška,Patrik,Vojta,Kryštof,Ondra,Rozálka,Filip,Terezka Jenda,Štěpán,Amálka a Sára
Góly: Patrik 4, Martin3, Maja 2

Naše další utkání na domácí půdě v Jarcové přineslo 2 rozdílné poločasy a po hladkém úvodu infarktový závěr se šťastným koncem pro nás.

1.Poločas: Zahajujeme jak umíme drtivým náporem,šance střídà šanci, ale góly nepřichází.Teprve po 10 minutách přichází chvile našeho rychlonožky Patrika a ten uklidňuje tým 2 slepenými góly. Pak se osměluje soupeř a 2 brankami po našich hrubkách vyrovnává. Následuje nejkrásnější akce zápasu ,,dvojčat z Byniny”, Kryštof zatahuje míč po lajně a přesným centrem nachází Máju a ta z voleje trefuje parádně do branky. Fotbalová paráda!!! Branka nás nabuzuje a drtíme soupeře dalšími 2 brankami Martina a jednou Patrika.

2.Poločas: Úvod snů-Paťa si bere míč a prosviští s ním až do branky. Následně se zraňuje opět Filda a naše hra se začíná sypat jako domeček z karet. Hosté nakopávají míče na vysunuté hráče a my jsme pod obrovským tlakem a soupeř toho využívá vstrelením 3 branek. Naštěstí sbíráme poslední zbytky sil a Mája svou bojovností dává svou 2 branku. Bláznivá přestřelka nekončí a soupeř 2 slepenými góly snižuje na rozdíl branky. A jak to tak bývá, poslední slovo patří nám a Martin v poslední minutě ukončuje stav utkání krásnou střelou k tyči.

Klobouček dole za hru dopředu,ale hra dozadu je třeba zlepšit a musíme na ni zapracovat.

Díky všem holky a kluci.

Jitka,Milan,Ivo,Honza,David