TEST MLADÝCH HRÁČŮ

Vážení rodiče, sportovní přátelé a fanoušci,

obdrželi jsme pozvání zúčastnit se 16. října 2017 „Testování mladých hráčů„. Toto pozvání jsme dostali od spřáteleného klubu SK Zašová 1926. Takové pozvání se neodmítá, a proto se ho zúčastníme v kategoriích starších přípravek, mladších a starších žáků. Výsledkem je informace o sportovních schopnostech, dovednostech a zdatnosti našich hráčů. Neméně důležitou informací pro nás trenéry bude jakási „zpětná vazba“ o naší práci..

Chtěl bych všechny zainteresované požádat o shlédnutí níže uvedených videí a domácí přípravu na toto testování. V pondělí už to bude opravdu na ostro.

1. disciplína – 30 m sprint.
  2. disciplína – T run.
  3. disciplína – Abdominales.
  4. disciplína – Long Jump.
  5. disciplína – Vault Coordination.
  6. disciplína – 500/1000 m Run.

Celá akce je pořádána organizací Football Analytik a ambasadorem celé akce je bývalý hráč Atletika Madrid, ACF Fiorentina, Hamburg S.V. a kapitán české reprezentace Tomáš Ujfaluši.

Detailní informace budou trenéři jednotlivých kategorií prezentovat na tréninku, článkem, resp. emailem či SMS. Níže si můžete stáhnout manuál.

Děkuji.

Tomáš Drábek, trenér mladších žáků