TŘI BODY ZŮSTALY DOMA

Tj SOKOL JARCOVÁ - TJ SOKOL CHORYNĚ 7:4 (2:2)

Datum utkání: 11.10.2019 - 16:30
Odehraný čas: 2 × 30 minut
Sestava: Mája, Niki, Terka, Vašek, Honza, Vojta, Kryštof, Martin, Tomáš, Danek, Víťa, Jarek, Filip Škrla, Filip Bumbala, Patrik Škvajn.
Góly: 2 × Vojta, 1 × Vašek, 1 × Honza, 1 × Kryštof, 1 × Martin, 1 × Terka.

Hosté přijeli na zápas posílení se snahou uhrát dobrý výsledek. Do utkání vstoupili sympaticky a dostali se i do vedení. Naši hráči se na hřišti trochu hledali. Nemohli jsme se dostat do tempa, a taky nám scházel klid při zakončení. V závěru poločasu se naší hráči znovu zvedli a podařilo se jim zaslouženě vyrovnat.

Druhý poločas jsme nastoupili odhodlaně a se snahou s výsledkem něco udělat. Přidali jsme na důraze a začali jsme soupeře přehrávat i kombinačně. Soupeř se snažil byl důrazný, ale naší hráči hlavně ve druhém poločase odvedli kolektivní dobrý výkon, který si tři body zaslouží.

Tr Broňa