TRIANGL S FC VSETÍN A SK ZAŠOVÁ

23.08.2017

ODEHRÁNO:
22. srpna 2017, 17:00 hodin.

ČAS:
4 × 15 minut (2 × 15 minut proti Zašové a 2 × 15 minut proti Vsetínu).

SESTAVA:
Kryštof, Paťa, Honza, Vojta, Petr, Vašek, Milan, Martin, Mates, (Peťa a Jan nejsou na fotce, hráli i za starší přípravky)

HODNOCENÍ:
Dnešním herním tréninkem jsme pokračovali v přípravných utkáních. Hráli jsme dva poločasy proti Zašové a dva poločasy proti Vsetínu. Obě utkání měla jiný scénář. Střelecky se dnes prosadili Martin, Milan, Vašek, Petr.

SK ZAŠOVÁ – TJ SOKOL JARCOVÁ (1:2; 1:4)
Se Zašovou se naši kluci v prvním poločase hledali a sehrávali. V druhém poločase jsme se již našli a podali výkon, který odpovídá stávajícím možnostem. Protože dnes nastoupili někteří hráči po tréninkovém výpadku (dovolená, prázdniny) :-), bylo to na nich znát. Já pevně věřím, že pokud budou pravidelně navštěvovat tréninky, tak se opět dostanou do herní pohody. To potvrzují i zlepšené výkony v utkání se Vsetínem. Kluci hlavy nahoru! Sezóna teprve začíná.

FC VSETÍN – TJ SOKOL JARCOVÁ (2:2; 2:6)
Se Vsetínem, který nám byl soupeřem i minulý týden, jsme se mohli přesvědčit o kvalitní práci trenérů Vsetína a chuti jejich hráčů do hry samotné. Vždyť proti nám hráli kluci ročníku 2007. V některých pasážích nebylo vidět rozdíl ve věku až 2 roky. Jejich dovednosti dělaly našim starším klukům velké problémy. Nicméně po fyzické stránce a výškové převaze našich hráčů jsou Vsetínští hráči v obrovské nevýhodě, která ve druhém poločase vyústila ve střelecký závod. Jsme velmi rádi, že se nám rozstříleli tahouni loňských starších přípravek.

Závěrem bych chtěl pochválit všechny hráče za nasazení. Ač si to možná mnozí neuvědomují, odehráli celé odpoledne bez střídání, oproti našim soupeřům. Velmi si to ceníme.

Děkujeme.

Martin a Tomáš.