TURNAJ KUDY CUP V PITÍNĚ

TURNAJ KUDY CUP

Datum utkání: 04.06.2022 - 08:00
Odehraný čas: 8 × 13 minut
Sestava: Max, Honza, Vašek, Tomáš, Kamča, Víťa, Jakub, Robin, Tonda, Mikuláš.
Góly: Vašek 3x,Robin 3x, Jakub 2x, Mikuláš 2x, Víťa 1x, Kamča 1x.

V sobotu jsme se zúčastnili pátého mládežnického klání turnaje starších přípravek v areálu Sportklubu Niva Pitín. Hrálo se na dvou hřištích v rozestavení šest plus jedna. O vítězství se utkaly dívky Slovácka, Bojkovic, Uherského Brodu, Slavičína, Bylnice, Javořiny, Ostrožské Nové Vsi, Kyjova, Jarcové či Skalice. Olomoucká akademie YFTA poslala dvě mužstva. Nalosováni jsme byli do skupiny B. Čekala nás mužstva z Ostrožské Nové Vsi, kterou jsme porazili 3:0, Uherský Brod 2:0, se Skalicí jsme prohráli 4:0, s akademií Olomouce jen těsně 1:0, a poslední soupeř ve skupině byla Bylnice, kterou jsme porazili 3:0. Jen těsně nám unikla finálová skupina o první až čtvrté místo. O páté až osmé místo jsme prohráli 1:0 s mužstvem Kyjova. Uherský Brod jsme porazili 4:1 a poslední zápas nás může hodně mrzet. O páté místo jsme remizovali s akademii Olomouc 1:1, když soupeř vyrovnal v posledních vteřinách zápasu a to nás nakonec posunulo na sedmou příčku.

Z vítězství v turnaji se nakonec radovali naděje slovenské Skalice, druhá skončila fotbalová akademie Olomouc, třetí příčku obsadila přípravka Slavičína, a na nepopulární bramborové pozici byly dívky 1.FC Slovácko. Naše mužstvo Jarcové obsadilo hezké sedmé místo. Náš hráč Jakub Vančura  byl zařazen mezi nejlepší hráče turnaje

Závěrem musím poděkovat hráčům za skvělou reprezentaci oddílu i obce Jarcová. Velké díky patří také p. Trávníkovi a Jiřince, kteří neváhali a přijeli povzbudit a poradit našim hráčům k skvělému výkonu. Těšíme se na další spolupráci.

Broňa a Pavel