TURNAJ ROŽNOV II.

06.01.2019

SESTAVA: Vozák David, Jakub Marek, Zavadil Radim, Vozák Patrik, Hoffman Martin, Píša Milan, Dufka Mirek, Holčák Samuel, Kubját Jonáš,

TJ SOKOL JARCOVÁ – FC DOLNÍ BEČVA 3:1 (Hoffman-3)

Dnešní turnaj v Rožnově jsme zahájili proti borcům z Dolní Bečvy. Bylo to nádherné utkání plné fotbalových akcí, které předvedli moji kluci. Martin v tomto zápase dal 3 góly, ale po našem zbytečném faulu jsme dostali z přímého kopu zbytečný gól.

TJ SOKOL JARCOVÁ – TATRAN VŠECHOVICE 2:0 (Vozák Patrik, Zavadil)

K druhému utkání jsme nastoupili proti Všechovicím. Utkání bylo velmi napínavé, chvíli jsme otěže zápasu tahali my, chvíli soupeř. Vyhráli jsme 2:0 a bylo jasné, že ze skupiny postupujeme z prvního místa.

TJ SOKOL JARCOVÁ – VALAŠSKÁ BYSTŘICE 2:1 (Hoffman-2)

V poslednímu utkání skupiny hrajeme proti Bystřici. Tohle utkání bylo nejtěžší z celého turnaje, sice jsme ho vyhráli, ale musím uznat, že ze štěstím, protože podle mně byl soupeř lepší.

TJ SOKOL JARCOVÁ – TJ JUŘINKA 2:0 (Zavadil-2),

První utkání o medaile hrajeme proti našemu rivalovi z Juřinky. Co k tomu říct výsledek mluví za vše. Musím kluky pochválit, protože tohle utkání nehráli na 100 ale 200 procent a obzvlášť musím vyzdvihnout Dejva, který nás podržel skvělými zákroky a nepustil za svá záda ani jeden balon.

TJ SOKOL JARCOVÁ – FC VELKÉ KARLOVICE/KAROLÍNKA 2:2 (Zavadil-2)

Finálové utkání jak má být. Stejné body, stejné skóre a výsledek utkání stejný. Přesto se o vítězi turnaje rozhodovalo, jak já říkám, u stolu. Víc se nebudu vyjadřovat, jen že pořadatelé opět nezvládli organizaci turnaje. Podle mně se měly kopat penalty, když se jednalo o finále, ale s tím nic nenaděláme. brečet určitě nebudeme.

Končíme na druhém místě a Martin byl vyhlášen nejlepším hráčem turnaje. Závěrem bych chtěl poděkovat rodičům za podporu při turnaji a hráčům za skvělé výkony.

STANDA