TURNAJ ROŽNOV

17.12.2018

SESTAVA:Vozák David,Vozák Patrik,Veselý Vašek,Hoffman Martin,Marek Jakub,Dufek Mira,Němec Jiří,Červenka Patrik,Pupík Tobiáš

Dnes jsme se zučastnili dalšího zimního turnaje v hale,který se konal v Rožnově Pod Radhoštěm.Dnes se nám povedl krásny turnaj na kterém se k nám konečně to štěstíčko obrátilo čelem.Kluci hráli výborný fotbal a šli za každým vítěstvím na plno a jarcovským srdcem.Nakonec jsme sice obsadili druhé místo ale podle mně jsme měli být stoprocentně první,bohužel organizace turnaje byla trošičku zvláštní ale k tomu se nebudu vyjadřovat i druhé místo je pěkný uspěch.A nebylo toho málo a nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen náš Vašek Veselý.Mohli jsme mít i nejlepšího střelce turnaje kdy před posledním zápasem vedl tabulku střelcu Patrik Vozák ale nebylo mu souzeno protože hráč Rožnova vstřelil gol.Tímto bych chtěl poděkovat hráčum i naším věrným fanouškum kteří za nama dojeli a fandili nám a i mé manželce Mirce která mi pomáhá z organizaci.

FC ROŽNOV-A-TJ SOKOL JARCOVÁ 1.0

TJ SOKOL JARCOVÁ-FC VELKÉ KARLOVICE-KAROLÍNKA 3.1(Patrik,Vašek,Mirek)

TATRAN VŠECHOVICE-TJ SOKOL JARCOVÁ 1.3 (Patrik-2,Martin)

TJ SOKOL VALAŠSKÁ BYSTŘICE-TJ SOKOL JARCOVÁ 1.2 (Vašek,Martin)