TURNAJ U7 VE VALMEZU

GÓLY:
2 × Maty, 1 × Rozálka, 1 × luky K, 1 × Sylvík

HODNOCENÍ:
V sobotu odpoledne jsme za ideálního fotbalového počasí zavítali do Valmezu na další z turnajů. Marodka se nám pomalu vyprazdňuje.to nám dovolilo postavit dvě rovnocenné čtveřice. Tentokrát nám za soupeře byli krom pořádajícího domácího klubu také týmy z Juřinky a Choryně. I když naši protivníci byli bezmála o hlavu větší, ukázali jsme pravé Jarčovské fotbalové srdíčko a zakousli jsme se do soupeřů bez bázně. Samozřejmě, fyzický rozdíl byl znát, ovšem my jsme to vynahrazovali bojovností a fotbalovými dovednostmi. Dneska naši borci na hřišti předvedli vše, na čem pracujeme v tréninku. Klička, přihrávka, pohyb bez míče a v neposlední řadě střelba. Za nás, trenéry velikánská jednička.

K výše zmíněnému: Nedělám často, že bych chválil jednotlivce, fotbal je přeci kolektivní sport. Ale dneska udělám vyjímku. Oba naši dnešní brankáři, Aďa Š i Filda mi udělali obrovskou radost. Jejich rozehrávka nohou byla dnes takřka bezchybná. Bravo,kluci.

Obrovské díky také našim fanouškům. Máme suverénně největší a nejlepší divácký kotel. Dnes naši dalece převýšili počet všech podporovatelů ostatních zúčastněných týmů dohromady.

Děkujeme.

Ivo a Milan