Turnaj v Krhové

Odehraný čas: 4 × 30 minut
Góly: Jarcová : Vsetín 6:4 Jarcová : Val.Meziříčí 7:1 Jarcová : Rožnov 3:7 Jarcová : Podlesí 6:5

Sobota nás v Krhové přivítala na dobře připraveném pažitu. Celá sportovní akce, jak po stránce sportovní, tak po stránce společenské byla dobře připravena, za což si zaslouží všichni, kteří se na ní podíleli velké poděkování.
Mužstva byla rozdělena do dvou skupin po čtyřech mužstvech. Jarcové byly do skupiny B přilosovány velké fotbalové kluby. První zápas se Vsetínem dával hned najevo, že to bude urputný boj. Obě mužstva se prezentovala technickým a bojovným fotbalem, což se muselo divákům líbit. Naši hráči byli technicky dobře zdatní a zakončování akcí, které si vypracovali úspěšně proměňovali. Naše výhra byla zasloužená.
Druhý zápas, který nás čekal byl tradiční soupeř z Val. Mezu. Po celý zápas jsme byli lepším mužstvem a naši hráči ukázali i herní vyspělost.
Poslední zápas ve skupině nás čekal soupeř z Rožnova. Tenhle zápas se nám moc nepovedl. Nastoupili jsme moc sebevědomě a málo koncentrování na zápas. Soupeř nám dal během pěti minut tři branky a naše mužstvo těžko hledalo svou tvář jelikož soupeř hrál opravdu dobře.
Po prohraném zápase, který k fotbalu taky patří bylo důležité dát hráče znovu do pohody a připravit je na poslední zápas, který nás čekal. Naším další soupeřem bylo mužstvo přes kopec z Podlesí. Od prvních minut se do nás Podlesí zakouslo. My jsme působili hodně zakřiknutým dojmem. Nešla nám rozehrávka a hodně jsme kazili. Soupeř toho dokonale využil a vedl už o tři branky. Postupem času jsme začali hru vyrovnávat a vypracovávat si brankové příležitosti. Mužstvo ukázalo svoji sílu a charakter, když se nevzdalo a nakonec urvalo výhru na svoji stranu.
Závěrem chci poděkovat všem hráčům na které jsem moc hrdý a pyšný za bojovnost a předvedenou hru, kterou se prezentovali po celý turnaj. Díky také patří rodičům, kteří jezdí a svou účastí podporují naše hráče. Jedině dobrá parta dělá dobré výsledky A TO MY JSME.
Moje Motto:
Fotbal je těžká dřina, ale když se zvládne, přijde pak i to krásné…

Broňa