TURNAJ V LIPNÍKU

10.12.2018

sestava:Vozák David,Vozák Patrik,Sulovský Vojta,Červenka Patrik,Marek Jakub,Píša Milan,Šebesta Marek,Veselý Vašek

TJ SOKOL JARCOVÁ-FK SPARTAK LIPNÍK NAD BEČVOU 0-1

První utkání turnaje jsme zahájili proti domácímu celku.Utkání bylo celkem vyrovnané,chvilkama jsme byli lepší ale bohužel jsme nepromněnovali své šance.Bohužel ke konci když jsem myslel že to skončí 0-0 tak soupeř po naší chybě skoruje a prohráváme.

TJ SOKOL JARCOVÁ-FK KOZLOVICE A 0-1

K tomuto utkání není co podotknout,kluci šli na plac uplně rozhozeni a šlo na nich vidět že ze soupeře mají strach.Ano soupeř byl lepší a hrál trochu víc agresivně a kluci se toho zalekli.

TJ SOKOL JARCOVÁ-SK RADSLAVICE 0-1

Zápas ve kterém se přelévaly váhy na obě strany stejně,tomuto zápasu by více slušela remíza ale bohužel jsme neměli to potřebné štěstíčko které by nám šlo naproti a opět prohráváme těsně.

TJ SOKOL JARCOVÁ-VIKTORIE PŘEROV 1-1

Z naší skupiny jsme bohužel skončili na 5 místě.Takže budeme bojovat o 7-10 místo.

TJ SOKOL JARCOVÁ-FK KOZLOVICE B 1-1

Bylo to herně velmi vyrovnané utkání.Hodně golových šancí na obou stranách.Skore otevřel Patrik Vozák ale v zápětí bylo vyrovnáno.I když se kluci nevzdávali a šli si pro výhru tak se jim to bohužel nepodařilo.

TJ SOKOL JARCOVÁ-KMK PŘEROV 1-0

Poslední utkání turnaje jsme se konečně dočkali výhry,ovšem musím podotknout že z odřenýma ušima.Sice jsme soupeře přehrávali ale ty zahozené šance nás mohly stát výhru.Tu nám naštěstí vystřelil 5 sekund před konečným hvizdem Vašek.

Závěrem bych vám chtěl kluci poděkovat herně to vubec nebylo špatné jen se sklidnit při zakončení a vše bude ok.Nakonec končíme na 8.místě.

STANDA