TURNAJ V NOVÉM JIČÍNĚ

24.12.2018

Sestava: Vozák David, Červenka Patrik, Dufka Mirek, Veselý Vašek, Vozák Patrik, Píša Milan, Jakub Marek, Tobiáš Pupík, Šebesta Marek.

Dnes jsme se účastnili posledního turnaje v roce 2018 v Novém Jičíně. Abych řekl pravdu, tak jsem měl obavy z toho, jestli vůbec dám tým do kupy, protože je před vánocemi, ale byl jsem mile překvapen, jak všichni kluci, kteří byli nominováni chtěli hrát. Dnešní turnaj jsem nešel za výsledkem, ale nechal jsem kluky, ať si užijí turnaj po svém. Kdybych šel za výsledky, tak mně po dnešním turnaji spadnou všechny vlasy co mám, ještě že jich mám tak málo :). Neříkám, že kluci nebojovali, ale chyběla jim šťáva nebo chuť něco z výsledky udělat, bylo to takové ležérní a výsledky tomu odpovídají. Ale jenom přeci musím říct, ne že by hráli všichni špatně, to určitě ne, ale jen přeci musím vyzdvihnout (a udělalo mi to velkou radost co předvedl) našeho Milana Píšu, opravdu smekám klobouk před ním a doufám, že neusne na vavřínech. Závěrem bych chtěl ještě jednou popřát všem hráčům, rodinným příslušníkům a našim fanouškům veselé vánoce a šťastný nový rok 2019. Teď máme krátkou přestávku a těším se na vás opět 4. 1. 2019.

Standa

TJ SOKOL JARCOVÁ – FK SEDLNICE 6:0 (Veselý 2, Pupík, Šebesta, Červenka, Vozák Patrik)

SK ZAŠOVÁ – TJ SOKOL JARCOVÁ 4:1 (Vozák Patrik)

FK NOVÝ JIČÍN – TJ SOKOL JARCOVÁ 8:0