U11 – HODNOCENÍ PODZIMU

Vyhodnocení st. přípravky U11 bude velice stručné. Po dohodě klubů Jarcové a Jablůnky jsme spojili síly a započali spolupráci sd Jarcová/Jablůnka ⚽

Naše první tréninkové jednotky ukázali, kde musíme více za pracovat. Bylo to hlavně zpracování + vedení míče + rychlost + koncentrace na TJ + v zápasech atd.  Kluci se pomalU zlepšovali na TJ i v zápasech, kde ukázali, že mají chuť hrát a vítězit v zápasech i když nám nepřálo moc štěstí. Borci v posledních zápasech měli herní převahu a dokázali, že dokážou plnit instrukce v zápase. Velký problém máme stále koncetrovanost hráčů ke konci první i druhé půle, na to musíme více zapracovat.

Stále musíme pracovat na sobě a u některých hráčů jde vidět velký pokrok dopředu ? Klukům moc věřím a ukážeme v jarní části sezóny velký posun dopředu u všech hráčů Jarcové a Jablůnky.

V prosinci jsme přihlášení na turnaj v Zašové ⚽ Stále trénujeme do poloviny prosince a to v tělocvičně. Jarní příprava starší přípravky začíná v lednu a jsme také přihlášení na turnaje ⚽

Velký dík patří všem rodičům za podporu a při povzbuzování a dopravy na TJ a MU ?
Trenéři Martin, Jiří, Marian.