U11 NA MEZINÁRODNÍM TURNAJI V NOVÉM JIČÍNĚ

Halový turnaj Starších přípravek v Novém Jičíně

Datum utkání: 26.02.2022 - 08:00
Odehraný čas: 6 × 16 minut
Sestava: Honza, Vašek, Max, Martin, Víťa, Mája, Tomáš, Matyáš, Jakub.
Góly: Mája 10x, Matyáš 6x, Víťa 5, Martin 3x, Honza 2x, Jakub1x, Vašek 1x, Tomáš1x,
Fotbalovým klubem Nový Jičín jsme byli pozvání na  mezinárodní halový  turnaj starších přípravek. Na výborně obsazeném turnaji, za účasti týmu ze sportovních akademií, se naši kluci z Jarcové předvedli ve velmi dobrém světle. Letošní ročník přilákal celkem šest družstev, která si to spolu rozdala každý s každým. V základní skupině nás porazilo pouze domácí mužstvo Nového Jičína 4:1. V základní skupině jsme skončili na 3.mistě. V semifinále nás čekalo opět domácí  mužstvo a po porážce 4:2 nás čekal boj o bronzové medaile. V nervy drásajícím zápase o třetí místo jsme uspěli, když jsme porazili výborné mužstvo ŠSK Bílovec 3:2. Branky vsítili Matyáš, Vašek, Martin. První místo patřilo pořádajícímu týmu Nový Jičín. Druhá příčka patřila CFA JA Trebatice SK. Děkuji hráčům za  skvělé odehraný turnaj s mužstvy, která jsou ve sportovních akademiích.
Trenéři: Broňa a Pavel

Výsledky:
Sokol Jarcová : FC Zubří 11:0,
FC Juventus Žilina SK : Sokol Jarcová 2:5,
Sokol Jarcová : CFM JA Trebatice SK  0:0,
ŠSK Bílovec : Sokol Jarcové 0:7,
FK Nový Jičín : Sokol Jarcová 4:1.

Semifinále:
FK Nový Jičín : Sokol Jarcová 4:2.

Finále:
FK Nový Jičín : CFM JA Trebatice 3:2